O nás

   

Vitajte v Europcar- globálny líder v prenájme áut s možnosťou prenájmu osobného auta,nákladného vozidla alebo Van-u v ktorejkoľvek z našich 3835 nájomných staníc po celom svete.

S viac ako 60 ročnými skúsenosťami v priemysle si môžete byť istí, že či už potrebujete rodinné auto alebo sedan, prémiové alebo služobné auto, na voľný čas alebo nákladné vozidlo, Europcar dokáže splniť každú Vašu požiadavku.

Využite čo najviac z našej širokej škály služieb, aby ste získali skúsenosti s prenájmom vozidla spojeným s jedinečným zážitkom. Naša bezplatná služba Ready prostredníctvom on-line check-in je navrhnutá tak, aby vás čo najskôr dostala na cestu, je to bezplatná služba dostupná vo väčšine staníc. Ak si chcete dopriať trochu luxusu na služobnej ceste alebo na dovolenke, môžete si prenajať prenájom automobilu so šoférom, ktorý môže byť na vašej ceste plne k dispozícii

. So službou FitRent, získate prístup k flexibilnému riešeniu prenájmu vozidla pre vašu firmu. 

Objednajte si naše vozidlá na stránke www.europcar.sk

Najväčšia autopožičovňa v Európe.Prečo si vybrať práve Europcar ?Naše výsledky, sú vyjadrením tisíciek spokojných klientov po celom svete a vizitkou moderných služieb spojených s profesionálnym prístupom k našim zákazníkom.

Náš rezervačný tím : +421 2 555 66666